Творчий проект луганського державного інституту культури і мистецтв «Красна площа, сім» продовжує радувати шанувальників мистецтва.

Слідом за анонсуючим дайджестом нового сезону минулого четверга студенти творчого вузу видали на-гора зовсім не студентську як за рівнем виконання п’єсу.

Білети розкуплені задовго до дня спектаклю, в залі аншлаг і гомін глядачів, що з нетерпінням чекають на початок нової вистави. Все як у справжньому театрі, тільки учасники цього дійства – студенти четвертого курсу спеціалізації «Актор драматичного театру і кіно». Диригент цього свята мистецтва – керівник кафедри театрального мистецтва, відомий режисер Володимир Саган. На цьому, власне, і закінчується студентський спектакль, і починається справжня театральна вистава, яка без перебільшення не поступиться за рівнем дорослим театрам. Та й п’єсу і тему для показу обрано теж далеко не дитячу. Михайло Рощін, «Муж и жена снимут комнату». Дорослі характери, дорослі стосунки, а це потребує від молодих артистів чималої внутрішньої роботи. На диво розуміння і робота їм вдалися.

До болю життєва історія, що її розповіли нам ці не по роках глибокі і мудрі юнаки, захопила в прямому сенсі слова всіх, хто був в концертному залі інституту. Адже дійство вирувало не тільки на сцені. А тому нікого не залишило байдужим.

Проте для творчих керівників учасників спектаклю – це, перш за все, іспит на професіоналізм та мужність. І певний підсумок роботи, адже на сцені без п’яти хвилин актори, які завтра вийдуть до справжнього глядача. А тому важливо, щоб твої вихованці були достатньо переконливими. Цього разу Володимиру Сагану все вдалося.

Творчий проект луганського державного інституту культури і мистецтв «Красна площа, сім» продовжує радувати шанувальників мистецтва. [Електолнний ресурс].-Режим доступу:http://www.lot.lg.ua/index.php?newsid=7346.- Назва з екрану

Режим работы

Понедельник-Четверг - 9:00-18:00
Пятница - выходной
Суббота, Воскресенье - 9:00-17:00

Санитарный день - последний четверг месяца

На нашем сайте и в соцсетях в режиме 24/7

Контакты

Адрес:
91053 ЛНР,
г. Луганск, ул. Советская 78

Почта:
gorkiy.library@gmail.com

Карта сайта

Счётчики

Яндекс.Метрика
Индекс цитирования
Copyright © 2020 Луганская Республиканская универсальная научная библиотека им. М.Горького

Меню